Prins Lpg Gaziantep Bayi Tem Otogaz Servisi olarakTüm motor tiplerin de en uyumlu modelleri üretmesi ile adından sürekli bahsettiren PRİNS, çoğunlukla üst sınıf araç sahipleri tarafından tercih edilmektedir. Prins Technomax,Prins Ecomax, Prins Silverline modelleriyle hizmet vermektedir.
 
Prins, 1986 dan beri alternatif yakıt sistemleri konusunda uzmanlaşmış bir kuruluş olarak dünyanın 50'yi aşkın ülkesinde faaliyet göstermektedir. Dünyanın en büyük LPG/CNG sistem üreticilerinden birisi olan Prins değişik ülkelerde Honda, Ford , Chrysler , Jeep , Toyota , volkswagen ve Volvo'nun fabrika çıkışlı Lpg'li ve Cng'li araçları için kitler üretiyor.
 
LPG sisteminde bulunan herhangi bir parçada yaşanan arızalar büyük sorunlara neden olabilmektedir. Bozulan parçanın yedeğini bulabilmek için de firmamız hizmet vermektedir. Prins LPG yedek parça servisi Gaziantep ile LPG’de yaşanan arızanın nedeni tespit edilebilir ve bu arızaya neden olan parça değiştirilebilmektedir.
 
Bir diğer önemli konu ise aracınızın bünyesinde ( özellikle ateşleme sisteminde ) herhangi bir sıkıntı ve problemin olmaması gerekiyor. Bu açıdan servisimizde montaj öncesi araçla ilgili tüm kontroller titizlikle yapıldıktan sonra montaj aşamasına geçiyoruz.
 
 

2019-11-14