Lovato Gas, sürekli gelişen araç motorları ve yeni çevre kanunlarının getirdiği zorlukların üstesinden geldiği için hem LPG hem de CNG gazlı taşıtların dönüşümüne yönelik komple bir sistem ve bileşenler serisi sunabiliyor. Egzoz emisyon değerleri ile ilgili kitlerini sürekli geliştiriyor.

Dünyada Lovato Gas sistemleri ile donatılmış 5 milyondan fazla araç bulunmaktadır. Bu Lovato'nun ne kadar güvenilir ve tercih edilen bir marka olduğunun canlı kanıtıdır.

LOVATO OBD II AKILLI KİT

Lovato otogaz sistemleri; Euro V ve Euro vı Motorlara tam uyumlu ürünü OBDII ile hem max yakıt tasarrufu hem performans sağlamaktadır.Lovato otogaz sistemleri montajı yaptıran araç sahipleri  Motor sigortası sisteminden faydalanarak güvenle araçlarını kullanabilirler..Lovato motor sigortası sistemi ile motorunuza gelebilecek olumsuz durumlarda güvence altındasınız..

Arıza lambası yanma ihtimali yüksek araçlarda tercih ettiğimiz LOVATO OBD2 akıllı otogaz sistemi ile bu problem ortadan kaıkıyor..
Lovato Ar-Ge departmanının son teknoloji ile tüm araçlarda test ettiği Lovato OBDII akıllı kitlerde LOVATO ya özel hızlı enjektörler kullanılması ve bu hızı destekleyen bir yazılıma sahip olması nedeniyle  EURO V motorlarda mükemmel uyum sağlamaktadır.Bu sayede motor içi ısısı artmamakta ve Euro v motorlarda mükemmel performans sergilemektedir.OBDII kitleri otogaz hakkındaki tüm fikirlerinizi değiştirecek.

 

LOVATO SMART SİSTEM

Sorunsuz bir kullanım ve ekonomik bir montaj arayan araç sahiplerinin ilk tercihi LOVATO smart  otogaz sistemi.

 -LPG de çalışmayı benzinle çalışmadan ayırt edemezsiniz. Performansı çok iyidir.
-Ortalama%50 yakıt tasarrufu sağlar.
-Araç direkt olarak benzinde çalışır ve 28 derece ısıdan sonra otomatik olarak gaza geçiş yapar.
-Aracınızdaki patlatma veya tekleme gibi problemler olmaz.
-Sıralı sistemlerdeki kontrol ünitesi aracın kontrol ünitesinden bağımsız olduğu için araçtaki kontrol   ünitesine zarar vermez.
-El ile benzine anında geçiş mümkündür.

Arıca servisimizde LOVATO otogaz sistemlerinin üretmiş oldugu tüm versiyenların ayar ve bakımları yapılmaktadır..


Hemen Ara Konum Whatsapp e-posta