Osmaniye'de de faaliyet gösteren firmamız çalışma alanlarımız kısmında yer alan faaliyetleri devam ettirmektedir. Müşteriden aldığı güçle bugüne kadar bir çok başarılı çalışmaya imza atan TEM OTOGAZ SİSTEMLERİ bugünde yarında çalışmalarına ve başarılarına devam etmekte ve edecektir.Tem Otogaz, her geçen gün artan Müşteri ağını genişletmek amacıyla ATİKER, PRİNS, BRC, LOVATO, TARTARİNİ, AKL, LANDİRENZO, VİALLE, MİMGAS, KME  ve diğer markalarının yetkili servis bayisi olarak hizmet vermektedir.
 
Günümüz teknolojisiyle (bilgisayar) yüksek kaliteyi uygun fiyatla birleştiren politikamız sayesinde değerli müşterilerimize daha sağlıklı hizmet veriyoruz.
 
Halen Gaziantep Küsget  Sanayii sitesinde bulunan firmamız hedef olarak bir sonraki dönemlerde yerini büyütmek ve daha fazla eleman alarak hem istihdam hem de daha yüksek performanslı işler sunmayı tasarlıyor.Kurumsal yapısıyla hizmet veren  firmamız bu konuda da adımlarını küçük fakat reel olarak atmayı başarmıştır.
 
Sıralı sistem lpg montajı yapmaya karar vermiş müşterilerimizin araçları önce arıza tespit cihazına bağlanarak araç ile ilgili sorun ve sıkıntıların tespiti ve çözümü yapılır.Buradaki amaç araçtaki sorunu başından görüp müdahale etmek ve sorunsuz kullanım sağlamaktır.Montaj yapan ustalarımız gerekli tüm eğitim ve yetki belgelerine sahiptir.Montajını yaptıgımız tüm ürünler 2 yıl garantilidir. Montaj sonrası servis konusunda en hızlı ve garantili çözümler üreten firmamız periyodik bakım ve kontrollerede gereken hassasiyeti göstermektedir.
 
Ülkemize - bölgemize daha faydalı olabilmek adına TEM OTOGAZ SİSTEMLERİ olarak yorulmadan çalışacağız.

2019-04-16